2345
5 5  + 55

Кафе-бар "Мажор"

    Кафе-бар "Мажор" приглашает гостей и граждан Ивано-Франковска.
    Здесь на вас ждёт вкусная украинская кухня, музыка и широкий выбор напитков и коктейлей. В кафе есть две залы, в одной расположена танцевальный зал и также VIP-места для посетителей, которые хотят уединиться. Все залы оформлены в индивидуальный стиль присущий Ивано-Франковску.

Кафе МАЖОР - г. Ивано-ФранковскКафе МАЖОР - г. Ивано-ФранковскКафе МАЖОР - г. Ивано-ФранковскКафе МАЖОР - г. Ивано-ФранковскКафе МАЖОР - г. Ивано-ФранковскКафе МАЖОР - г. Ивано-ФранковскКафе МАЖОР - г. Ивано-Франковск
Кафе-бар " Мажор ": "Мы всегда счастливые видеть вас".
Кафе работает с 10:00 до 23:00.
G
oogle.com
Кафе и Бары  (Всего: 27)
Ивано-Франковск  
2222
BLITZ
Арабика
Бескид
Вальяж
ВИСТ
Два Кума
Дефиляда
Дом Кофе
Казак
Красная Рута (укр.: Червона Рута)
Лелеч
Мажор
Охотник (укр.: Мисливець)
ПАБ 29
Старый Белград
Тайна Леса
Трель
ТРОЯ
Цыган
Юксель
Che
Дом Пива БОЧКА
Пиратос
Смак Станислава
Терек
Цимес
ОТЗЫВЫ  (Всього: 3)
Ваше имя:


Ваш отзыв:

Автор: Оля
2013-03-23 14:49:26
Щиро вдячні чудовому закладу \"Мажор\",а саме: керівнику та обслуговуючому персоналу-за прекрасно,професійно поставлену роботу в закладу.Смачна кухня! Обслуговування на вищому рівні!
Автор: Роман
2013-01-31 18:03:31
Якість обслуговування нижче середнього. домовитися з менеджером про щоб там не було - все ніби прекрасно, але очікуйте, що якщо чогось, наприклад вина, не буде в наявності, то Вам та Вашим гостям доведеться їсти замовлення запиваючи його сочком, поки офіціантка купить його в магазині поверхом вижче, тому як подзвонити і утрясти формальності раніше менеджер не соізволить. А також, що в записі про завдаток буде вказана сума на 100 грн нижче, тому там Вам доведеться доплатити, а потім вечером, після роботи, замість того щоб іти святкувати собі далі, Ви ідете забирати цей нізвідки взявшийся борг. і врахуйте, що толпа пяних чоловіків, що досить гучно висловлюються в нецензурному форматі також є частиною інтерєру, так що... думайте самі.
Автор: Віталік
2011-06-16 21:53:14
дуже прекрасне місце де можна посидіти з друзями чи з коханою людиною. персонал привітній, страви дуже смачні. Приходьте не пожалієте!!!!
bigmir)net TOP 100 © 2009-2018 InCity Company www.new-incity.com. All rights reserved.